Sale konferencyjne

 • Sale konferencyjne
 • Sale konferencyjne

  Ośrodek konferencyjny w Będlewie jest znanym i cenionym miejscem spotkań, które co roku odwiedzane jest przez znamienitych matematyków, naukowców, artystów, polityków i przedsiębiorców.
  Jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń a także spotkań integracyjnych.

  car 150 Miejsc Parkingowych
  people 380 Miejsc Konferencyjnych
  plane 35 KM Od Lotniska
  bed NOCLEG DLA 180 OSÓB
  road DOJAZD PRZEZ A2 ORAZ S11
  city 30 KM OD POZNANIA
  tree TEREN ZIELONY 9800 M2

  Ośrodek posiada szybkie łącze światłowodowe, zaś budynki pokryte są siecią wi-fi.

  Oferujemy 4 profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne, łącznie dla 380 osób. Dodatkowo w Pałacu znajduje się 10 różnej wielkości sal, które również mogą być wykorzystywane do organizacji szkoleń i spotkań biznesowych.

 • Aula</br>(150 osób)
 • Aula
  (150 osób)

  Największa z sal konferencyjnych mieści się w budynku Aula. Pomieszczenie posiada nowoczesne, profesjonalne wyposażenie, zarówno sala obrad jak i przestrzeń na przerwy kawowe są klimatyzowane. Wyposażenie obejmuje: pełne nagłośnienie, kamerę do spotkań online, mikrofony bezprzewodowe, laptop, projektor HD, ekran, 4 ruchome tablice wraz z elektroniczną kotarą oraz 3-strefowe oświetlenie. Znajduje się tu reżyserka i miejsce dla tłumacza. Fotele w układzie kinowym są numerowane, zaś schody są podświetlane ledowo.

 • Sala Zielona</br>(150 osób)
 • Sala Zielona
  (150 osób)

  To druga z największych sal konferencyjnych, mieszcząca się w budynku hotelowym Wozowni. Sala jest klimatyzowana, z pełnym nagłośnieniem
  i kamerą do spotkań online. Wyposażona jest w laptop, rzutnik, dwa ekrany a także w mikrofony bezprzewodowe. Uczestnicy konferencji mogą także korzystać ze znajdującego się obok zielonego patio.

 • Sala Szara</br>(60 osób)
 • Sala Szara
  (60 osób)

  Sala Szara jest w pełni klimatyzowana, z automatycznymi roletami zaciemniającymi. Sala posiada pełne nagłośnienie. Do dyspozycji uczestników są mikrofony bezprzewodowe, ekrany, rzutnik i tablice kredowe. Z Sali Szarej w przerwach można wyjść na patio.

 • Biblioteka</br>(30 osób)
 • Biblioteka
  (30 osób)

  Sala ta, zwana również czytelnią, często jest wykorzystywana przez organizatorów konferencji jako dodatkowe biuro. Znajdują się w niej: ekrany, laptop, rzutnik oraz tablice kredowe.

  Na życzenie organizatorów sale mogą być dodatkowo wyposażone w telewizory, dodatkowe flipcharty czy komputery.
  Dodatkowo do dyspozycji gości są trzy sale komputerowe z dostępem do internetu.

  Do dyspozycji naszych gości jest bar mieszczący się w Pałacu, można także skorzystać z sauny, gry w bilard lub w tenis stołowy.

  Zapraszamy do organizacji konferencji naukowych i biznesowych w naszym ośrodku.

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W SPRAWIE OFERTY